Pod takim hasłem dnia 29 września (piątek) w ZSO w Piszu Samorząd Uczniowski zorganizował akcję zbierania pieniędzy na leczenie Ewy Krauze – naszej nowej uczennicy z klasy ID.

Rówieśnicy z klasy nie mieli okazji poznać swojej koleżanki, ponieważ ze względu na chorobę nie może ona uczestniczyć w zajęciach, które odbywają się w szkole.

Nauczyciele spotykają się z Ewą w domu, dzięki przyznanym godzinom nauczania indywidualnego. W akcję zaangażowali się uczniowie i nauczyciele. Podczas przerw Samorząd sprzedawał lizaki i cukierki za przysłowiową złotówkę. Uczniowie stanęli na wysokości zadania wrzucając nie tylko monety, ale również i banknoty. Widać, że młodzież nie jest obojętna na potrzeby innych. Ja mogę tylko powiedzieć jedno: bardzo wielkie dziękuję, drodzy uczniowie.

Informacja dla ludzi dobrej woli
Jeżeli masz czym się podzielić z drugim (potrzebującym) człowiekiem to w imieniu rodziców Ewy Krauze proszę o przekazanie na konto fundacji kwoty, która może uratować młodej 16 letniej dziewczynie życie.

Fundacja Spełnionych Marzeń
IMG Bank Śląski o/Warszawa
29 1050 1025 1000 0022 7611 6304
z dopiskiem “Dla Ewy Krauze”

Konto bankowe Fundacji Spełnionych Marzeń zostało użyte dla Ewy Krauze, reprezentowanej przez mamę, Bogumiłę Krauze w dniu 12.09.2006. nr umowy 01/09/2006