21 stycznia zakończyła się faza grupowa halowego turnieju piłki nożnej Sport przeciw nałogom. W drugim tygodniu rozgrywek do rywalizacji przystąpiły drużyny z Grupy B. Już po pierwszych dwóch meczach można było powiedzieć, że jest to grupa dużo słabsza od Grupy A. Liczbę celnych strzałów można było policzyć na palcach jednej ręki. A jak już której? drużynie udało się trafić w światło bramki to albo był gol, albo bramkarz jakimś cudem wygarnął piłkę z linii bramkowej. Najlepszą drużyną w tej grupie okazał się zespół bez nazwy, czyli No NAME. W trzech meczach strzelili 3 bramki, co przy dobrze grającej obronie starczyło aby w następnej rundzie zagrać w finale.

Drugie miejsce zajęła drużyna gwiazd z miasta Beatlesów – Liwerpul, choć tak naprawdę to chyba tylko z nazwy oraz z koszulki bramkarza przypominali graczy z wysp.

Trzecie miejsce zajął zespół Pijanych ogórków, który był chyba jeszcze na kacu. Oprócz meczu z ostatnią drużyną grupy, w którym zdobyli 5 bramek nie pokazali nic nadzwyczajnego.

Zasłużone ostatnie miejsce przypadło Schabowym. Wyglądali jakby nie zjedli śniadania. Honor drużyny uratował Kamil Grycmacher, zdobywając jedyne bramki w meczu z Pijanymi Ogórkami.

Po tym, co pokazały drużyny z Grupy B możemy być już chyba prawie pewni kto zajmie miejsca 1,3,5,7, ale póki piłka w grze wszystko jest możliwe

W najbliższy czwartek dowiemy się kiedy odbędzie się runda finałowa, gdyż po protestach maturzystów, którzy w następną sobotę mają studniówkę pierwotny termin może być zagrożony.

SZCZEGÓŁOWE WYNIKI:
Pijane ogórki 0:1 No NAME
Hubert Chlewicki
Liwerpul
Adrian Rogowski
Marek Makarewicz 2:0 Schabowe
Pijane ogórki
Michał Golon 1:1 Liwerpul
Marek Makarewicz
No NAME
Kamil Ociepa 1:0 Schabowe
Pijane ogórki
Michał Golon
Rafał Kozikowski
Rafał Kozikowski
Rafał Kozikowski
Rafał Kozikowski 5:4 Schabowe
Kamil Grycmacher
Kamil Grycmacher
Kamil Grycmacher
Kamil Grycmacher
Liwerpul
Łukasz Waszkiewicz 1:1 No NAME
Marek Łogiński
GRUPA B
Lp. Drużyna Punkty Bramki
1. No NAME 7 3-1
2. Liwerpul 5 4-2
3. Pijane ogórki 4 6-6
4 Schabowe 0 4-8