Grad goli, piękne interwencje bramkarskie, dużo emocji. To wszystko albo i jeszcze więcej mogliśmy zobaczyć w fazie grupowej Szkolnego Turnieju Halowej Piłki Nożnej.

W turnieju wystartowało dziewięć drużyn podzielonych na dwie grupy. Przez ponad miesiąc trwała zacięta walka, aby wyłonić zwycięzców. Do półfinału rozgrywek z grupie A awans uzyskały drużyny “Serka Wiejskiego” i “Surferzy”, natomiast z grupy B klasa IId i “Stół z powyłamywanymi nogami”. Łącznie strzelono 216 goli, co daje imponującą średnią 14,4 gola na mecz. Niekwestionowanym królem strzelców został Piotr Kowalczyk z dorobkiem 25 goli. Strzelał on średnio jedną bramkę co 4,8 minuty.

12 kwietnia zostaną rozegrane półfinały pomiędzy drużynami: “Serek Wiejski” – “Stół z powyłamywanymi nogami” oraz IId – “Surferzy”. Ciekawie zapowiada się rywalizacja “Serka Wiejskiego” ze “Stołem z powyłamywanymi nogami”. “Serek Wiejski” imponuje obroną (stracił tylko 3 gole!) natomiast “Stół” atakiem (25 bramek). W drugim pojedynku faworytem są zdecydowanie gracze IId, którzy w imponującym stylu przeszli fazę grupową. Ale jak mówił Trener Tysiąclecia Kazimierz Górski “Do póki piłka w grze wszystko jest możliwe”. Tak więc miejmy nadzieję, że półfinały przyniosą nam wiele sportowych emocji.
Serdecznie zapraszamy do oglądania i kibicowania!

Przemek (Sport1.pl)